Menu

 

 

 

Studio Filmowe Niezwykły Dzień jest firmą z kilkuletnim doświadczeniem w branży video-filmowania. Jesteśmy młodym (wiekowo) zespołem, który w każde zlecenie oddaje 101% pasji i zaangażowania.

 

Dzięki zleceniom, które mieliśmy okazję wykonać posiadamy duże doświadczenie i zawsze służymy pomocą i sprawdzonymi radami.

 

Współpracujemy z fotografem, firmą dekoracyjną, salami weselnymi oraz zespołami. Każdą z tych firm możemy polecić z czystym sumieniem.

 

Każdy wie jaka potrafi być psotliwa pogoda w Polsce. Nie jest ona dla nas problemem, ponieważ nawet przy mokrym deszczowym dniu potrafimy wykonać niesamowite, piękne produkcje z Waszym udziałem.

 

Podpisując z nami umowę z opcją 2-ch dni z wyprzedzeniem około rocznym nie wiecie czy te same założenia będą Wam przyświecać miesiąc przed tym wielkim dniem. Dlatego nasza firma zapewnia elastyczność i przewiduje zmiany w umowie na usługę jednodniowego wideofilmowania (bez poprawin), a co za tym idzie również pomniejszenie kwoty za wykonanie zlecenia.

 

O filmie, który otrzymujecie od nas decydujecie Wy sami. Czy ma on być dynamiczny z różnorodnością ujęć, czy może wolicie spokojny, romantyczny przy którym łzy same napływają ze wzruszenia.

 

Nikt nie powiedział, że film z wesela ma się zaczynać od ubierania młodej pary jak to zwykle bywa, my organizujemy nagranie już od wieczoru panieńskiego/kawalerskiego (bez obaw jedynie rozpoczęcie takiej imprezy, przygotowania do niej i chwilę początkowej atmosfery i znikamy aby wszyscy mogli czuć się swobodnie)

 

Od wiek wieków wiadome jest to, że młodzi, rodzice czy goście weselni mało co pamiętają z tego pięknego dnia (oczywiście mamy tu na myśli stres, a nie napoje procentowe).

 

Kwiaty zwiędną, smak potraw nie sposób zatrzymać, wspomnienie pięknie ubranej sali i zjawiskowego tortu z czasem umyka z pamięci w tym szybko przemijającym dniem za dniem. Nasza w tym głowa aby te chwile były przy Was jak by to było wczoraj.

 

Zapewniamy Was w 100%, że oglądając nawet po 10-15 latach film, który specjalnie dla Was zrobimy, przypomnicie sobie wszystkie te najważniejsze i najbardziej istotne chwile tamtego dnia. Nawet to, że ciocia Stasia się potknęła, a wujek Zenek kichnął przy obiedzie, nie mówiąc już o wzruszeniu i emocjach towarzyszącym tego dnia.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy przykłady naszych prac oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

 

 

 Powered by: www.cdx.pl