Zaznacz stronę

Sezon weselny 2018 dla nas się już zakończył. Zbliża się koniec roku, a więc przydałoby się napisać kilka słów podsumowania.

Przez nawał pracy przy zleceniach nie było czasu  na jakikolwiek wpis na bloga i teraz postaramy się nadrobić zaległości… a mamy co opisywać 🙂

Sezon minął dość szybko, pokonaliśmy ponad 14 tysięcy kilometrów, nagraliśmy 6TB danych materiału wideo i poznaliśmy setki ciekawych ludzi.

Mieliśmy okazję pracować dla Moniki i Rafała; Karoliny i Krystiana; Anny i Piotra; Karoliny i Sylwestra; Agnieszki i Michała. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać…

Widzieliśmy jak wygląda miłość, wzruszenia oraz wspaniała zabawa, a także pokaz iluzjonisty na weselu Karoliny i Krystiana. Każde zlecenie zaskakiwało nas czymś innym i dawało możliwość dalszej nauki i rozwijania swojej pasji jaką jest wideofilmowanie.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za zaufanie wszystkim Młodym Parą, które nie jako zaprosiły naszą ekipę na swój Niezwykły Dzień. Mamy nadzieje, że nasze produkcję nie raz będą oglądane ze łzami w oczach i uśmiechem na twarzy. Liczę na to, że jeszcze nie raz zobaczymy się na weselach.